| Toxic_5027 a întrebat:

Hi. Am si eu o imprimanta Canon Pixma de vreun an parca. in urma cu ceva timp spunea ca nu recunoaste cartusul color. Am cumparat unul nou si a mers pna in zilele astea dar azi cand am pornit-o zice ca nu-l recunoaste pe cel negru. Trebuie cumparat si cel negru? Mentionez ca nu a fost reincarcat decat de vreo 4 ori.

2 răspunsuri:
| militaruflorinilie a răspuns:

Cam asa tin cartusele aceste 3-4 ori incarcate, dupa care imprimanta le arde au o banda cu pini langa capul de printare si cred ca se uzeaza