| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am un PC cu Windows XP SP3 și am instalat Microsoft Visual C++ 2015. Dacă l-am instalat pe acesta, mai este necesar să instalez și versiunile anterioare?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles pentru ca programele mai vechi, chiar si jocuri mai vechi nu merg cu asta nou! Bafta!

| horia2012 a răspuns:

Raspunsul e putin diferit pentru ca C++2015, nu contine variante anterioare ca NET Framework. De regula aplicatiile si jocurile isi instaleaza singure C++ de care se foloseste. Poti sa ai instalate la un moment dat mai multe variante de C++2015, C++2008, C++2010...pentru ca fiecare aplicatiile vede propria librarie C++ pe care o instaleaza si foloseste. (ex. ai 2 aplicatii care instaleaza fiecare cate un C++2015 de care se foloseste)

| n1n1o a răspuns (pentru horia2012):

Bune raspunsuriwinking

| yobeny a răspuns:

Nu, e totul ok daca ai instalat versiunea completa!