| anonim_4396 a întrebat:

Hi! De unde pot obține Microsoft Security Essentials pentru Windows XP? O versiune cat mai buna.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce sa faci cu porcaria aia?

| Zaygon a răspuns:

Oficial nu este pentru windows xp doar de la vista in sus.
Ai aici detalii pe siteul Microsoft: https://support.microsoft.com/ro-ro/help/14210/security-essentials-download

| StefanKogut a răspuns:

Nu mai poti, suportul pentru MSE a fost oprit odata cu cel pentru XP, sorry

| TechHelper a răspuns:

Microsoft Security Essentials nu merge pe Windows XP incepand cu data de 8 aprilie 2014 (acum 2 ani buni) Daca vrei sa folosesti acel antivirus trebuie sa instalezi un Windows de la 7 in sus. Instaleaza 360 total security care este un antivirus bun

PS: Programele nu o sa mai mearga pe XP si nici Office 2003 nu merge. Trebuie un upgrade la Windows 10 sau daca e vechi PC-ul tau trebuie sa iti iei unul nou