| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Dintre antivirusele AVG 2016 și Bitdefender care este mai bun? Până acum am folosit doar AVG și îmi place pentru că este ușor de utilizat și nu îngreunează calculatorul. Vreau să știu care este mai bun, care menține mai bine PC-ul securizat și care crește performanța acestuia. Ajutați-mă vă rog.

6 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Bitdefender e mai bun. Am citit si eu pe internet si este foarte laudat

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bitdefender este considerat cel mai bun program antivirus din lume si asta de mai multi ani.
Este adevarat ca acesta necesita un calculator ceva mai performat si am inteles ca ar consuma mai mult din resursele calculatorului.
Varianta gratuita cred ca este mai convenabila din punct de vedere a cerintelor si resurselor.

| HailSithis a răspuns:

Foloseste programe de pe Softonic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de când folosesc Bitdefender n-am avut deloc probleme cu PC-ul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A trecut perioada cand Bitdefender ingreuna PC-ul si este cel mai bun.

| RaduTN a răspuns:

Bitdefender, il folosesc de foarte mult timp si nu a scapat nici un virus fara sa fie detectat.