| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Eu am un cont de Yahoo Messenger și aș vrea să comunic cu niște prieteni ce au cont de Facebook. Am avut și eu cont de Facebook dar eu nu mai vreau să-mi fac unul nou, aș vrea să pot trimite mesaje de pe Mess care să ajungă pe Facebook la prieteni mei. Vreau să putem conversa împreună, eu de pe Mess iar ei de pe Facebook. Se poate face asta?

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Pai aplicatia de yahoo mess. nu mai este ce era inainte. versiunea veche nu mai functioneaza, in rest cea noua este praf, nu mai vezi persoanele online, etc. poti incerca, eu am dezinstalat-o dupa PC