| anonim_4396 a întrebat:

Hi everybody! Stie cineva cum se modifica numele ce se afiseaza la mess (am incercat la "Contact Details", dar numele nu a fost afisat tuturor persoanelor din lista mea). Please help, nu vreau sa-mi ramana numele complet, ci o porecla.

5 răspunsuri:
| Gena5 a răspuns:

Du-te la Actions dai Sent My Contact Details si ii dai cui vrei u

| spxinsane a răspuns:

Intri pe mail.
Sus in stanga langa sigla Yahoo scrie "Hi, Oana" (sau ce nume ai)
Dai clik si selectezi PROFILE.

Iti deschide o pagina cu profilul tau de yahoo
In drept cu avatraul tau o sa fie un buton "INFOe" si apesi pe el
Iti apare o lista.
In drept cu BASICS este butonul EDIT.
Apesi pe el si poti schimba ce vrei acolo.
Cand termini dai SAVE

Gata.

O zi palcuta happy

| express11 a răspuns:

Intra in my cont, si de acolo modifici numele tau.deci intri in my count, acolo modifici numele tau, si iti va apare porecla ta celorlalti.baga funda!

| eXtreme21 a răspuns:

Numele este modificat, doar ca mess-ul il arata doar persoanelor carora le-ai dat add dupa schimbarea numelui. Celorlalti, care ii aveai deja in lista le arata numele vechi pe care il aveai.Pentru ca tuturor din lista sa le apara noul tau nume trebuie sa mergi la "Actions" si apoi la "Send my contact details".De aici poti trimite noul tau nume cui doresti din lista ta de prieteni.Sa nu incerci sa trimiti la toti odata pentru ca nu va functiona.
Sper ca am putut sa te ajut. Daca mai ai nevoie de vreun ajutor cu mess-ul scrie-mi un mesaj si te rezolv cu oricewinking

| Stetco_Victor_1969 a răspuns:

Tarzan