| GaNgSty a întrebat:

Hi! Funda!
Am un telefon nokia 5800 xpress music iar cand telefonul este putin rece displayul arata imaginea in dungi adica dungi la greu nu se intelege nimic dar daca suflu ca sa ii fac caldura vreo 2 minute merge si daca se raceste si eu umblu pe el tot merge dar daca il blochez si il deblochez tot dungi arata.
De ce?
Dar un raspuns foarte sigur!

Răspuns Câştigător
| bulfyvio a răspuns:

Am si eu Nokia 5800.am avut aceleasi probleme.imi apareau dungulite de diferite culori si l-am resoftat singurel cu ovi.am scapat de dungulite si sunt ft.multumit de el

7 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Pentru ca telefoanele Nokia pe touchschreen sunt proaste

| aryana1991 a răspuns:

Si eu am patit-o si pana urma mi s-a stricat imi da o imagine ca si cand ar fi displayu spart

| GaNgSty explică (pentru magazingsmro):

Hey am vazut touchscreen la voi pe site pentru iphone 3g big grin cat ma costa sa mi`l si montati avand in vedere ca touchscreenul costa 83 de lei?

| magazingsmro a răspuns (pentru GaNgSty):

Buna seara,
Noi vindem doar piese, daca doriti sa va recomand un service intrati la noi pe site http://www.magazingsm.ro/contact sunati la orele dedicate pentru relatii cu clientii si poate va aranjez ceva.
O seara buna.

| GaNgSty explică:

Nu ma ajutati... si ade tu esti prost ca asa te-a facut mata...

| bulfyvio a răspuns:

Eu am Nokia 5800, am avut aceeasi problem si l-am resoftat.am reusit singurel, cu ovi si am scapat de dungulite.