| YTBDrawingBase a întrebat:

Hi! La windows 10 - cum intrii in "advanced options menu" daca nu imi booteaza sa "ies la mal" si sa-i dau de acolo [de unde este usor].

In timp ce isi facea update l-am stins fortat [am mai facut asta in trecut] apoi nu mai booteaza. Trebuie reparat sectorul de bootare, insa sa ajung acolo trebuie accesat meniul de mai sus. Sa fac astfel de lucruri in windows 7 imi este usor, insa 10...imi da fum! Haha^^

Any ideas?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Se presupune ca Neosmart Easy Recovery Essentials poate rezolva problema asta. Nu am avut inca ocazia sa il testez, totusi.

2 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Restart > F8 > last known good configuration.
Si dupa aia nu mai opri cand face update niciodata

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu booteaza iti sugereaza sa il repari folosind optiuni avansate. eu as da restore si bineinteles optiunea de restore fara stergerea arhivelor personale.
nu poti intra in safe mode de ex asa cum era la w7. in w10 s-au gandit bine tembelii cum sa ne f...a.