| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Pe calculator am Microsoft Office 2003 dar acum vreau sa instalez Microsoft Office 2010. Pot sa-l instalez direct sau mai intai trebuie sa-l dezinstalez pe 2003 si dupa asta sa-l instalez pe 2010? Va rog ajutati-ma. Spuneti-mi va rog cum trebuie sa instalez Microsoft Office 2010. Funda.

Răspuns Câştigător
| George_Florin_1990 a răspuns:

Este recomandat un Clean Uninstall urmat de un restart la calculator. Iar mai apoi se poare instala noul office.

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Il poti deschide pe cel vechi si trebuie sa intri la setari si sa dai actualizare, si intra ultima versiune. asa nu mai trebuie sa-l stergi pe cel vechi

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

Si cum pot face asta? Imi poti spune unde trebuie sa merg in setari? Ce pasi trebuie sa urmez? Deci daca fac actualizare din Office 2003 in Office 2010, voi putea utiliza gratis Office 2010 si va fi varianta completă?!

| octav005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă daîmi actualizare la ultima versiune. Nu va fi gratis.
Este free trial pe o perioada limita. Posibil 30 de zile.

| Leonard_Luca_2002 a răspuns:

Il actualizezi pe 2003 si nu mai trebuie sa instalezi altceva

| anonim_4396 explică (pentru Leonard_Luca_2002):

Si cum pot face asta? Imi poti spune unde trebuie sa merg in setari? Ce pasi trebuie sa urmez? Deci daca fac actualizare din Office 2003 in Office 2010, voi putea utiliza gratis Office 2010 si va fi varianta completă?