| Adriangrande a întrebat:

Hi TPU☺Am o problema cu Facebook. Când o vedeta sau prietenii mei fac un live pe Facebook, nu pot deschide live-ul decât după un timp.De ce? Eu vreau sa comunic cu vedeta/prietenul, să-mi vadă întrebările sau comentariile si sa le răspundă in timp real.Pe telefon îmi spune ca nu pot vedea live-ul, iar pe tableta când întru îmi spune ca sunt offline chiar daca am net

Răspuns Câştigător
| ElennaMădăă a răspuns:

Buna. Probabil live-ul s-a terminat... O sa îți apară de abia după 5-10 min, redat(daca astepti)