| dark1angel a întrebat:

Hi TPU! am o problema cu telefonul, cand vreau sa il aprind, el se aprinde si dupa se inchide si iar se aprinde. tot asa face si o ora aparand numai numele telefonului pe ecran. Sper ca intelegeti ce vreau sa spun. Cine ma ajuta FUNDA MARE + VOT

Răspuns Câştigător
| boobo94 a răspuns:

Exista mai multe posibilitati care ar putea explica problema telefonului tau, insa eu consider ca necesita softul instalat.Trebuie sa iei in calcul si faptul ca poate fi din procesor, daca ti-a cazut jos se poate desprinde procesorul si sa nu lucreze.Cu toate acestea prima varianta este de baza.