| Duuuuudeee a întrebat:

Hi TPU.
Am un laptop HP COMPAQ nx7000 si cand il deschid merge 2 secunde si dupa aia se opreste tot(si ventilatorul se opreste si nu se mai aude nimic)dar raman ledurile aprinse! Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde cata vechime are, probabil e din cauza prafului acumulat sau pe timp de vara a fost folosit multe ore ceea ce ii face rau.

1 răspuns:
| SindyR a răspuns:

Problema ar fi cu ventilatorul. Inceraca sa iti schimbi sursa de alimentare. Din cauza ventilatorului(care merge foarte incet) hardwareul se incalzeste si nu rezista asa ca se opreste automat. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta!