| uriasulperiferigerilerimini a întrebat:

Hi TPU, pe msg la FB ne-am blocat reciproc cu un utilizator si apare un semn de exclamare rosu.De ce acest semn il vad ca dispare si apare? Funda automat.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Că te-ai pus cu cine nu trebuie!

| uriasulperiferigerilerimini explică (pentru Celcestietot):

Celcestietot nu stii nimic din ce stiu eu, ma intereseaza explicatia semnului exclamarii rosu care seactiveaza si nu... apare si dispare gen deblocheaza si blocheaza.ai inteles? deci stii ceva ce nu stiu eu?

| Celcestietot a răspuns:

Probabil că înseamnă, că mesajul nu a fost trimis, iar daca dorești să scapi de aceasta problemă, îi poți da unblock, poți contacta pe cei de la Facebook sau reinstala aplicația.