| COOLboY a întrebat:

Hmmm...Nu stiu ce telefon sa imi cumpar. As dori unul cu Android, sa aiba ecran Gorilla Glass, sa aiba o camera de 8MP, sa aiba si o camera secundara, un procesor dual-core de peste 1Ghz si sa mearga Temple Run (fara multe bug-uri) pe el. As dori sa fie Samsung sau HTC. Un pret pana in 1650 LEI.

Ofer FuNdoI + vOt!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Samsung galaxy s2. Pe internet e de la 1540 lei. de restul banilor te sfatuiesc sa cumperi o folie de protectie ecran si asa ceva http://bit.ly/ODE1Le si ai rezolvat:). specificatii s2: 1.2 ghz dualcore, 1 gb ram, gpu mali 400, camera de 8 si camera frontala(are ce vrei tu)

| MihaiTT a răspuns:

Nu ai vrea cu procesor i7? happy

| sltlp a răspuns (pentru MihaiTT):

Nu te mai ambala, s2 ii incape in buget si are ce vrea el