| AAAdelin a întrebat:

Hristos a inviat!
Am si eu o problema!
Mi-am descarcat ieri programul 3ds max 9, l-am instalat, si cand sa intru in el, imi da eroarea 0xc0000005.
Ce inseamna si ce ar trebui ca sa fac ca sa o repar, sau sa imi tati un link de unde sa il pot downloada, dar nu de pe siteul de la Autodesk pentru ca nu merge, am incercat.
V-a rog sa ma ajutati. Am win 7 Ultimate x32 bit.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt multe motive pentru care iti da aceasta eroare si printre ele se afla -> Actualizare driver placa video, problema Hard Disk, problema memorie, problema aplicatie.

| Anonymus314 a răspuns:

Instaleaza-ti. net framework