| babachis a întrebat:

HRISTOS A-NVAIT!
daca dau pe partitia C: in My Computer si dau pe disk cleanup ce se intampla?
Fundoi!
Sorry For Category!

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca spune "disk cleanup" ce crezi ca se poate intampla? Traducerea din engleza e "curatarea discului" deci cam asta ti se intampla: se sterge tot!

| gViNt a răspuns:

Iti sterge fisierele care au mai ramas dupa dezinstalrea unui program, joc etc si mai sterge si fisierele care ocupa multa memorie si nu te ajuta. Daca vrei sa cureti C ia de pe net programcul CCleaner, e gratis si te ajuta.

| ur2sw33t2b4g10 a răspuns:

Dana211 nu are dreptate. Disk cleanup o sa iti stearga toate fisierele temporare si de sistem de care nu ai nevoie... iti curata discul dupa cum spune si traducerea. NU STERGE TOT CE AI! E chiar recomandat sa faci cate un disk cleanup din cand in cand.