| evelinadiana a întrebat:

Http://m.emag.ro/......DXQQCBBBM/ este bun? dau funda, as prefera raspuns de la cine detine acest laptop;)

Răspuns Câştigător
| LosT8 a răspuns:

Daca il vrei mai mult pentru jocuri pe site-uri, adica mici, este bun, dar poti gasi si mai ieftin deorece nu ai nevoie de prea multa performanta pentru aceste lucruri.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu trebuie sa detii ceva ca sa poti sa zici ceva. La pretul ala nu poti sa ai pretentii prea mari. Dar pana la urma iti poti da seama si cand vezi pretul... http://bit.ly/1fV9S3G costa cat vezi pentru ca are si windows original si office in acest pret. E bun pretul, per total, dar cum ziceam, performanta tine de procesor, sau gpu, si astea nu sunt cele mai grozave in acest caz.

| evelinadiana explică:

A, pentru jocuri nu e problema, adica un joc, doua pot avea nu? Si jocuri( putine)e internet ma pot juca? eu il vreau mai mult pentru net si pentru proiecte;

| evelinadiana explică (pentru LosT8):

Mersiwinking

| LosT8 a răspuns (pentru evelinadiana):

Daca il vrei mai mult pentru jocuri pe site-uri, adica mici, este bun, dar poti gasi si mai ieftin deorece nu ai nevoie de prea multa performanta pentru aceste lucruri.

| LosT8 a răspuns:

Am si eu laptop Acer, nu acesta dar unul apropiat ca performanta, doar cu placa video mai buna, dar ca procesor nu te astepta sa fie foarte bun, si eu credeam ca o sa fie foarte bun fiind dual-core dar e doar considerat asa, de fapt nu are si poate sa-ti creeze probleme, acum daca nu vrei sa il folosesti sa joci jocuri prea noi sau chiar deloc, e foarte bun http://bit.ly/1kqtzSz