| Aecnav a întrebat:

http://mercador.ro/oferta/seat-cordoba-2004-ID5TM5.html
Ce spuneti de aceasta masina? merita banii?
as vrea sa o achizitionez dar mai intai vreau sa stiu cum se comporta, este fiabila si cum e intretinerea la ea, cum sunt piesele?
as vrea si o comparatie intre ea si un gold IV din 2000(1.9 tdi hightline) dpdv al fiabilitatii si intreinerii.
Astept si alte recomandari din partea voastra!(pana la 4500E)

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Ce sa-ti spun arata bine dar nu pozele spune totu! Trebuie sa te duci direct acolo sa o vezi sa o verifici si multe altele