| Shooty a întrebat:

Http://www.altex.ro/......ddr3-linux

Vreau pareri, sugestii etc. Funda

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

E un laptop bun. Procesorul e bunicel, placa video e bună (cred că merge orice joc), memoria RAM e peste suficientă și are un HDD mare.

Este bun și îl poți lua cu încrederea că va merge orice pe el. Totuși, sunt și laptopuri mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
| SonicAndrei a răspuns (pentru Shooty):

Cred că da... Dar o informație...: poți face un calculator din bucăți la acest preț mult mai bun.

| stroedaniel13 a răspuns:

Hmm... Este bunicel.dar uite o varianta mai buna cu un procesor mai bun si implicit mult mai fiabil: http://bit.ly/H6O76n