| CainePeVine a întrebat:

Http://www.dcshop.ro/......670-1gb-l/

Ce parere aveti de acest PC? Merita la pretul asta?

Răspuns Câştigător
| alooooooooooo1111 a răspuns:

Da merita din plin procesorul il am si eu in jocuri se comporta extraordinar nu trece 50% folosirea lui placa video no am dar este si ea destul de buna rami ajung si sunt bunitongue

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Un mare NU.

Daca esti interesat de achizitia unui pc, da-mi un pm cu id-ul si iti configurez eu ceva.

| Daser a răspuns:

Merita cat de cat, dar mai bine mai pui cateva milioane si cumperi un calculator pe bucati, asa vei lua cele mai bune componente, este mult mai eficient asa, 17-20mil cumperi un calculator cat de cat decent.
Site bun de unde sa cumperi: emag.ro sau pcgarage.ro