| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DGXFCBBBM/

As dori sa aud niste pareri vizavi de acel laptop. Nu intentionez sa il cumpar pentru mine, ci un prieten mi-a cerut sfatul. El intentioneaza sa navigheze pe internet si sa foloseasca acel port HDMI pentru vizionarea filmelor. Nici nu se va atinge de jocuri, iar multitasking / programe "stresante" nu o sa il intereseze. Este un laptop bun pentru pretul acela? Daca aveti sugestii, mi-ar placea sa le vad, insa as dori ca laptopul in sine sa fie ceva mai nout, nu un celeron si 2 GB DDR2... Cred ca stiti la ce ma refer, aveti si acel link mai sus. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ionel85 a răspuns:

La pretul acela nici nu ai ce sa ceri mai mult de la un laptop. Are un i3 la 14mil... deja isi face bani din start http://bit.ly/1kDd2yQ

| anonim_4396 explică (pentru Ionel85):

Asa m-am gandit si eu, uitandu-ma la celelalte specificatii, insa voiam sa fiu sigur. Multumesc pentru raspuns!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoBoT93 a răspuns:

La pretul ala e bun...
Merita luat happy