| alexbabtan a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1538668/

Buna TPU. Vreau sa stiu daca aceste componente sunt compatibile intre ele.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu iti trebuie placa de baza asa scumpa ca nu ai ce sa faci cu ea. Simplu. Sigur nu folosesti +-urile placilor cu chipset b85, si nici atatea porturi sloturi etc sa dai banii pe ele nu are sens. Placa video e prea slaba, nu merita banii. Integrata din procesor e peste 50% din dedicata aia. Daca target-ul tau e dat de jocuri, mult mai echilibrat e o configuratie asa http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1539223/.