| MasterGamer1995 a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2358314/
Bună, aș putea schimba ceva la el pentru a-l face puțin mai ieftin?
Ce părere aveți?
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

1) Procesorul nu este compatibil cu placa de baza.
2) Placa video este una mediocra
3) Preferi sa dai banii pe periferice in loc sa-i investesti intr-o placa video mai performanta? ( GTX 1060 )

La altex iesi cu mult mai ieftin.

| Mihai1810 a răspuns:

Procesorul si placa de baza nu sunt compabile. Nu are rost sa dai atatia bani pe placa de baza. Procesorul ala vine cu cooler, deci nu ai nevoie. Placa aia video e slabuta. In locul tau as lua o placa video mai performanta decat sa dau banii pe periferice.