| Crsiti92134 a întrebat:

Https://imgur.com/a/IBQXvjr Știți de ce nu-mi da voie să-mi instalez windows-ul, la fel imi face si la 10

6 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

As spune la prima vedere ca e vorba de o nepotrivire BIOS/UEFI cu MBR/GPT.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Incearca sa faci a new partition si dai install acolo

| mngzx a răspuns:

Dai Click pe New Partition, apoi daca vrei ca partitia sa fie 100 gb in C, si 100gb in D, scrii 102400mb pentru C, si 102400mb pentru D

| Crsiti92134 explică (pentru mngzx):

Https://imgur.com/a/BXI1KHn i-am dat ok, iar dupa tot la fel este

| Crsiti92134 explică (pentru mngzx):

Https://imgur.com/a/BXI1KHn i-am dat ok, si tot nu merge

| mngzx a răspuns (pentru Crsiti92134):

Incearca cu un stick cu windows, si pune-l in alt orificiu usb