| BuGsstormbunny a întrebat:

Https://m.emag.ro/......DK0BNDMBM/

Acest laptop e bun pentru Netflix, Facebook, școală online pe Google Meet?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, pentru cele mentionate de tine este suficient. Dar numai pentru cele mentionate, daca te gandesti si la jocuri de exemplu... nu prea merge.
Iar prin scoala inteleg pachetul de la MO, ceea ce merge.

| BuGsstormbunny explică (pentru DoarBogdan):

Da, Microsoft Office si stat pe Google Meet. Nu ma voi juca pe el.

| UnDiavol a răspuns:

Sincer dacă ma intrebi pe mine este foarte bun mai ales este Asus este de marcă buna nu este nici chiar așa scump este bun prețul convenabil eu lași fi loata dacă a-și fi avut nevoie de unul