| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Https://mega.nz/#! X0gAmJqI! NPq2jAxOhFFummQ9djmcUAe_FeWPPNFfd5tTuOBIaic
Asta e problema mea, cine ma ajuta? Cineva care se pricepe la problemele de PC

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Merge bine link-ul.
Presupun ca sunt ceva probleme cu Aero.
De obicei probleme cu aero apar daca placa video nu suporta aero, daca nu sunt instalate driverele placii video, daca a fost instalat un program.
http://goo.gl/uxrD0Z

5 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Nu se vede nimic in link-ul pus :). Incearca sa intri si tu pe link-ul pus sa vezi daca merge :)

Se poate incerca scurtarea link-ului pe http://goo.gl/ si poate va merge mai bine.

| MadHOuse a răspuns:

Te duci la start-run acolo scrii services.msc apoi cauti Desktop Window Manager Session Manager click dreapta pe el restart(nu restart windows)

Răspuns utilizator avertizat
| MadHOuse a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Ok incearca asa: deschide cmd(cu administrator) si scrii astanet stop uxsms apoi net start uxsms asta ar trebui sa mearga.