| Derosa a întrebat:

Https://pin.it/fgxxyaa3owbwbt
Cum pot rezolva problema din poză? Am windows 7 unitate

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Apesi pe scrisul albastru (Open Network and Sharing Center)
Se deschide o fereastra, iar in partea stanga sus a acesteia ai "Change adapter settings".
Verifica daca Local Area Connection e activ sau inactiv si daca ai si alte conexiuni care trebuie lansate.
Ce fel de conexiune folosesti la net? PPPoE (cu username si parola de la furnizor)?

| Bizon95 a răspuns:

Pui drivere de placa de retea

btw, data viitoare incearca sa nu mai folosesti un site care vrea inregistrare ca sa poti sa vezi o poza, chiar crezi ca cineva sta sa isi faca cont pe site-uri aiurea doar ca sa vada un screenshot?

| Osneros a răspuns:

Nu-i o problemă. Pur și simplu te înștiințează că nu are conexiune la internet.