| denisTiky a răspuns:

Eu zic sa il iei pe acesta https://volan-jocuri.compari.ro/......41/.tracer zonda si vidaXL 80105 nu cred ca au ceva in plus, doar aspectul conteaza, mi se pare mai frumos aspectul lui Tracer Zonda, il am si eu si sunt multumit de el. funda?

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru denisTiky):

Merge schimbatorul in jocuri ca vad ca pe compari spune ca nu are schimbator dar are

| denisTiky a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Pai spune ca nu are schimbator de ala care nu e lipit de volan, ca nu are cum sa iti trimita doar volanul fara schimbator. Si da, logic ca merge in jocuri

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru denisTiky):

Merge la windowa 10?, ca la compatibilitati nu spune nimic de windows 10

| denisTiky a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Am gasit pe un site asta: Sistem de operare: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, Microsoft Windows 7. Din pacate nu zice nimic de windows 10, ceea ce inseamna ca nu e compatibil