| Styleboss a întrebat:

Https://www.emag.ro/......D18N8VBBM/ Acest laptop are sau nu are mufa pentru cablu de net?

Răspuns Câştigător
| PappZsoltAndras a răspuns:

Daca te referi la cablu ethernet, atunci nu are. singurul lucru ar fi sa te conectezi wireless. Funda?

5 răspunsuri:
| Styleboss explică (pentru PappZsoltAndras):

Ai idee daca afecteaza cu ceva asta? Adica daca nu e la fel de stabila conexiunea wireless fata de cablu, etc? Gen in jocuri sau etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are!
Dar are:

1 x HDMI
1 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 x Audio Out/Microfon
Micro SD

(...)

| Styleboss explică (pentru anonim_4396):

Restul detaliilor le stiu, dar vreau sa stiu daca e vreo diferenta dintre cablu si wireless, m.ar afecta pe partea de gamming?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Styleboss):

Nu

| PappZsoltAndras a răspuns (pentru Styleboss):

Daca stai langa router sau intr-o camera unde se gaseste routerul atunci nu. Wifi-ul de pe laptopul acela este foarte bun, deci nu va avea probleme daca te joci online. Desigur va fi o diferenta intre cablu ethernet si wireless, dar nu una sa fie o diferenta enorma.