| TrenteWerty a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DBJ9P9BBM/
Acesta este calculatorul pe care il am si vreau sa schimb placa de bază, pentru ca nu are placa de wifi integrata si cred ca nici bluetooth. Pe care o pot cumpara (marca ASUS) că nu prea mă pricep la compatibilitățile pieselor si nu coste mai mult de 300 poate 400 pentru PC.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu se mentioneaza in detalii daca placa de baza e mATX sau ATX asta e 1, a 2-a ca sa aiba wifi si bluetooth va costa mai mult mai ales daca placa e un ATX... Solutia mai simpla ar fi sa cumperi un stick usb wifi si unul bluetooth! Amandoua ajung cam pana la 100 lei! Bafta!