| David_Silviu_2001 a întrebat:

Https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2939390/
Sursa va avea putere pentru toate componentele?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Are dar in cazul in care poti sa achizitionezi una ceva mai potenta e ok.

| Ađrian90 a răspuns:

Îţi recomand pentru un mic plus să achiziţionezi o sursă de 750W pentru sănătatea şi bine-funcţionarea calculatorului tău. Procesorul şi placa video solicită mult si decât să ţi se strice/ardă componentele mai bine dai un milion sau două în plus şi îţi cumperi o sursă de 750W. Dacă ai nevoie de link de la o sursă bună de 750W lasă un comentariu.