| LovelyKitty2 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=XpxJRxa2tYk
Buna TPU!
Imi puteti explica mai bine cum se face un video de acest gen?
Ce fel de echipament ar trebui, ce camera(sau daca se poate si cu telefonul)pentru filmare si ce program de editat daca e nevoie?

1 răspuns:
| AndreiRobert312 a răspuns:

Eu am folosit goprohero9, dar pentru calitatea aia aimgainii ar trebui sa folosesti ceva DSLR. Lumini e foarte importanta si e util sa o folosesti daca vrei calitate pe imagine. Si gopro hero 9 cu lumina buna scoate imagine excelente.