| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/xxeXuIqzoms urmăriți acest link și as vrea sa îmi spuneți cum o cheamă, știu că o cheamă Iulia dar as vrea să știu numele complet

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

O aiurita!

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Am fost azi la biserica și am avut depresie am avut în cap că lumea nu mă vrea că părinții își bat joc de mine, să îmi iau viața, bineînțeles am am avut lacrimi în ochi dar m-am abținut să nu plâng, am avut o stare d e deznădejde

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Fii atent ce mi-a scris sister eunice: Cat nu suport specimenele ca tine, zici de 2 zile că te sinucizi și n-o faci, cauți doar atenție lucru care este enervant foarte enervant.Fa-o naibii anul asta daca o faci.Asta mi-a scris Sister Eunice

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

E nebună!