| robert0751 a întrebat:

Huawei MateBook D15 2020 (2500 lei) sau Laptop HP 15s-fq1021nq (2200 lei) Care credeti ca e mai bun?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici unul. Astea noi sunt muci ca si constructie. Plus imbecilitatea de a baga in mai toate bateria ca la telefoane, sa fie sigur ca daca se strica, atunci se strica.
Uite aici scula de sub 2000 - https://www.pchouse.ro/......ished.html

| FanGaming98 a răspuns:

Depinde pentru ce le folosești, nu sunt bune la gaming, dar se descurcă foarte bine la task-urile de zi cu zi. Dacă îl vrei pentru everyday use și office sunt bune ambele. Poți lua și alte modele asemănătoare, dar să te asiguri că au minim 8GB Ram, Intel I5/Amd ryzen 5, NEAPĂRAT SSD. Dacă vrei pentru gaming, caută unul cu placă video dedicată.