| KlaudiuRad a întrebat:

Husele din TPU, care se pun și pe față și pe spate, sunt bune? Am telefon cu ecran 2.5d și folia pe care o am nu sta lipita bine și aș vrea să pun o husă din aia in loc de folie.

1 răspuns:
| L001 a răspuns:

Din punct de vedere estetic nu arată frumos le urăsc și nu mereu reacționează ecranul la atingere o altă problemă poate fi ca husă să se încălzească de la soare și să atace display-ul într-un oarecare mod dar totuși nu arată frumos husa va strica munca designerilor care au creat ecranul să fie plăcut pentru atingere.