| PulbereDeStea a întrebat:

Ia credit daca trimit o poza de pe telefon pe e-mail sau pe facebook?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, dar iti trebuie MB.

| stlucian a răspuns:

NU! Ca orice site de socializare, mai ales cele arhi cunoscute, sunt servicii gratuite atat ca e-mail cit si ca atasamente(poze/documente/videoclipuri)in regimul de a nu depasi un anumit Mb/distributie(atat cat suporta serve-rul)ceea ce nu cred ca e cazul tau(o poza/2-3...).Timpul de a primi destinatarul acea poza difera in functie de conectivitatea TA si mai apoi a destinatarului(viteza de internet).Dar astea sunt de alt domeniu
thumbs up

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu, daca ai MB Internet.

| NumeciudatT a răspuns:

Nu.dar iti trebuie mega.pt a putea intra pe e-mail

| Iuliiia727 a răspuns:

Nu, stai linistita.