| stan85 a întrebat:

Iata pasii pe care ii urmez in vederea recuperarii contului de facebook
1 am dat pe clik aici Ai uitat contul?
Am urmat indicatiile cerute aici Găseşte-ţi contul
E-mail, telefon, nume de utilizator sau nume complet
am dat clik pe cautare apoi mi-a arut contul pe care il aveam apoi am dat clik pe acesta este contul meu dupa care am dat clik Resetează parola am adaugat Nr pe care eu il foloseam pentru acest cont
Cum doreşti să-ţi resetezi parola?

Trimite-mi un cod pentru resetarea parolei

Cu codul primit l-am introdus dupa care mia aparut asta
Alege o parolă nouă
O parolă complexă este formată dintr-o combinaţie de litere şi semne de punctuaţie. Parola trebuie să aibă cel puţin 6 caractere.
Parolă nouă Ascunde?
Complexitatea parolei: Complexă
ContinuăSari
Dupa ce am introdus parola si am dat continua ma trimite saici

Please Change Your Name
It looks like the name on your Facebook account may not be your authentic name. We ask everyone to use the name they go by in real life so friends know who they're connecting with.
What names are allowed on Facebook?
If this is the name you use in your everyday life, we would like to work with you to verify the name that best represents your identity. We accept a number of documents to allow you to verify your everyday name.
Apoi am dat clik pe incepe

Dupa care imi apare asta

Ajută-te să confirmăm numele tău
Le cerem tuturor celor care se înscrie pe Facebook să folosească numele lor real, astfel încât prietenii să ştie cu cine iau legătura.
Te rugăm să introduci numele pe care doreşti să-l confirmi şi să-l foloseşti în mod public pe Facebook. Reţine că este posibil ca numele din profilul tău să fie actualizat automat la numele pe care îl introduci mai jos.
Prenume

Numele de familie

E-mail

Please provide identification that displays the name you're confirming. Learn more about why we require ID verification and the different types of ID we accept below.
Ce tipuri de documente de identitate acceptă Facebook?
Cum îmi încarc documentul de identitate pe Facebook?
Ce se întâmplă cu documentul meu de identitate după ce îl încarc?
Actele tale
Format JPEG, dacă este posibil. Poţi ataşa până la 3 fişiere.
Trimite

Dupa ce am completat tot ce mi se cere iata ce imi apare
Ajută-te să confirmăm numele tău
Error occurred while submitting the form. Please try again later.
Le cerem tuturor celor care se înscrie pe Facebook să folosească numele lor real, astfel încât prietenii să ştie cu cine iau legătura.
Te rugăm să introduci numele pe care doreşti să-l confirmi şi să-l foloseşti în mod public pe Facebook. Reţine că este posibil ca numele din profilul tău să fie actualizat automat la numele pe care îl introduci mai jos.
Prenume

Numele de familie

E-mail

Please provide identification that displays the name you're confirming. Learn more about why we require ID verification and the different types of ID we accept below.
Ce tipuri de documente de identitate acceptă Facebook?
Cum îmi încarc documentul de identitate pe Facebook?
Ce se întâmplă cu documentul meu de identitate după ce îl încarc?
Actele tale
Format JPEG, dacă este posibil. Poţi ataşa până la 3 fişiere.
Trimite

Deci dragi prieteni cum imi pot recupera pgina de Facebook?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa trimiti o poza cu buletinu si sa iti treci numele real, doar asa poti recupera contul, probabil te-a raportat cineva ca ai profil fals si de aici problema.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Intruder19):

Probabil lo fi raportat niste haterilaughing

| Intruder19 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Cel mai probabil, asa am patit si eu acum ceva timp si doar trimitand o copie de pe CI am reusit sa imi recuperez contul.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Intruder19):

Mie imi ceru sa nimeresc numele prietenilor din unele pozelaughing) si sa bag un act de identitate

| stan85 explică (pentru Intruder19):

Ma poti ajuta sa imi recuperez doua conturi de Facebook