| anonim_4396 a întrebat:

Ieri,a venit un coleg la mine acasă.Ei bine,la un moment dat,ne-am certat,dintr-un motiv foarte amuzant.Ei bine,el mi-a luat telefonul,a încercat să bage parola,dar nu i-a mers. Atunci,el a sunat la 112, te telefonul meu.O doamnă a răspuns,iar cum a răspuns, a și închis Oare aș putea primi o amendă?

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

In România chiar dacă se da lege nimeni n-ar tine cont de ea

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Stai calm nu patesti nimic.

| 4ndr33y a răspuns:

Daca primesti amenda, sa-l indoi cu bataia.

| Bizon95 a răspuns:

Nu, mai ales in rrrrominica
insa in strainezia venea politia sa te intrebe de, dulce
daca dai telefon la urgente si inchizi, inseamna ca esti rapit(a) or smth

insa nu esti primul care suna la 112 din greseala, stai calm tongue