| devine a întrebat:

Ieri am apasat ceva (nu mai stiu ce) pe tastatura, avand deschis Yahoo Messenger (versiunea noua btw) si mi s-a schimbat felul in care apar mesajele in fereastra.adica, in loc sa fie fiecare rand precedat de numele interlocutorului, imi apare o singura data numele...si nu-mi place. cum schimb?

Răspuns Câştigător
| n0matterman a răspuns:

1 : Un Click stanga in interiorul casutei cu textul : Atentie! Nu in casuta unde scrii, ci unde apare ce va scrie celalalt.
2 : Apesi tasta 3! (in caz ca vrei sa schimbi la loc faci la fel decat ca apesi tasta 2 )

1 răspuns:
| KeepCalm a răspuns:

Messenger->preferences->appearance->messenger list->detailed view. ciao:*