| devildolly a întrebat:

Ieri am conectat laptopul la plasma prin cablul HDMI toate bune si frumoase sunetul mergea bine rezolutia la fel. Am lasat laptopul conectat la TV si am plecat pana afara. Dupa jumata-te de ora cand m-am intors tata -.-" umblase la laptop. sunetul pe laptop merge ok dar azi cand am vrut din nou sa-l conectez la plasma nu se mai aude niciun sunet. ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Kassie a răspuns:

Incearca sa-l deconectezi si sa-l conectezi din nou, si mie mi se intampla sa nu se auda sunetul, dar dupa ce fac asta pur si simplu isi revine