| Marius11 a întrebat:

Ieri am descarcat o arhiva.Am dezarhivat-o si avea 5 fisiere. Unul era de tip exe si am vrut sa intru in el si nu mergeasad. Ajutati-ma pls!

Răspuns Câştigător
| PaduraruAlin a răspuns:

Pai aparea o eroare sau ceva? Daca da, ce eroare? Daca nu aparea nimic, inseamna ca a fost un virus/keylogger.

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

In executabile nu ai cum sa intri, doar sa le deschizi. daca nu ti s-a deschis nimic atunci e posibil sa fie corupt sau e posibil sa fie un virus.
Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro