| KiddZZ a întrebat:

Ieri am scapat telefonul pe jos si mi-au aparut niste liniute pe ecran(Telefonul este Nokia 5230) ce pot face ca sa scap de ele?

2 răspunsuri:
| Hathaway a răspuns:

Pai tie cred ca ti s a cam spart display-ul si nu prea mai ai ce sa i faci.doar sa l duci la reparat.dar dp cate stiu ca si mie s a intamplat.costa mai mult.ma rog acum depinde.eu mi am luat alt telefon.

| KiddZZ explică:

Am aflat ca trebuie sa schimb displayu si m-am interesat cat costa.Pretul variaza intre 90-150 lui si cu ocaza asta schimb si carcasa care era cam zgariatatongue Oricum multumesc pentru raspuns.