| Costi21FTW a întrebat:

Ieri am tinut pc-ul mai mult deschis cam 13 ore se dascarcau filme si m-am uitat la el dintr-o data imi arata la monitor negru din carcasa se auzeau zgomote ciudate dupa pc-ul s-a inchis si se dadea actualizari acum merge bine. Imi puteti spune ce a putut sa fie daca e grav?

Răspuns Câştigător
| margareta22 a răspuns:

Vezi poate e defecta placa video/ram sau este posibil de la windows. Am patit si eu asa cu laptopul si a fost de la windows.Imi cerea si niste update-uri iar zgomotul era din cauza ca avea mizerie si laptopul nu mai putea respira.

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Erau virusii se chinuiau sa iasa din pc ii alerga antivirusul

| Ax3LdeV a răspuns:

Probabil sau facut actualizari