| FlorentinaM a întrebat:

Ieri am umblat le properties la un folder si am schimbat la "sharing" "make this floder private", am pus o parola. Azi cand am deschis laptopul ma pune sa scriu parola ...am scris-o pe aceea dar nu merge. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Cel mai bine mergi cu el la un it-ist, sa nu faci o boacana si mai mare

| 123erty1 a răspuns:

Daca ai scris cu litere mari trebuie tot cu litere mari dar na teo mancat sa faci prostii suporti consecintele big grin de exemplu am incercat la mine ce ai facut tu si nici nu ma lasa sa pun parola are numa o casuta in care scrie make this folder private am bifat si nimica nici parola nici nimica

| bobbytronic a răspuns:

Daca nu ai informatii vitale in acel folder ai putea sa intrii din Safe Mode si sa il stergi.
Daca ai, incearca sa ii modifici proprietatile din nou.