| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Ieri mi-a adus laptop-ul si aveam instalate mai multe programe printre care si messenger-ul....bun...am intrat pe el dar tot cand sa vb cu cineva imi zicea script error si l-am dezinstalat, am sters tot ce tinea de yahoo ( foldere, alea-alea ) si cand am descarcat din nou programul, dau pe " run " dar nu se intampla nimic, nu imi mai deschide nimic si nu pot instala deloc messenger-ul.Am windows 7 ultimate.Ce are si ce pot sa fac ca sa instalez messenger-ul?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu cred că ai șters toate fișierele de configurație. Ștergerea completă înseamnă să le ștergi și din folderul application data din default user user și user-ul tău, înregistrările din registrul Windows-ului și apoi să încerci să instalezi messenger-ul de aici:
http://messenger.yahoo.com/download/