| lablocsuperfan a întrebat:

Ieri mi s-a consumat bateria la tableta,deci s-a inchis tableta. Treaba e ca dupa ce am deschiso,a revenit la setarile din fabrica. Acum nu mai pot descarca aplicatii. Se incarca aceea linie albastra, dar nu se descarca aplicatia. Va rog ajutor!

4 răspunsuri:
| erichlemny a răspuns:

Poate la tableta ta e un cod sau ceva genu la un prieten ca sa o resetezi trebuia sa apesi pe toate butoanele odata. oricum cand ai deschis tableta era incarcata cum trebuie? Ai apasat si pe alte butoane din greseala?

| lablocsuperfan explică:

Am uitat sa spun ca am android.

| lablocsuperfan explică:

Totul merge normal, numai ca nu mai pot descarca aplicatii. Filmulete vad, pe net umblu.

| AdyPin a răspuns:

Daca ai iPad (ca mine) te pot ajuta ca la altele nu ma bag.