| Calinm22 a întrebat:

Ieri seara mi-am dat reset la router și sunt aprinse toate becurile dar nu mai merge internetul deși am semnal full, routerul este de la wifi 6 rețea digi

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna la ei, la deranjamente si probabil remediaza problema de la distanta.
Daca nu raspunde router-ul pe reteaua lor, atunci ti-l vor schimba.

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să îi faci setările din nou. Conexiune PPPoE, user, parola etc.

| Brizbriz a răspuns:

Respiratie buson la buson, masaj cardiac
dupa care, il lasi sa moara in pace sau chemi pe cineva care stie sa configureze un router
daca ii dai reset fara sa stii ca dupa aia trebuie reconfigurat, atunci meriti sa ramai fara banii dati la cel care vine sa ti-l configureze