| Vic_Vic_1971 a întrebat:

Imi apare man your computer is running low on resources, so no new users cand sign in.please use an account that has already been singer in la deschiderea computerului, ce e de făcut?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai creat doi useri (cel puțin) si comuti intre ei?

| Apollo007 a răspuns:

Ai partitia pe care ai Windowsul prea ocupata cu multe programe si fisiere cumva? De obicei low resources apare cand nu mai are suficient spatiu sa ruleze fisierele temporare pe care si le creaza windowsul in funcționare. Poti dezinstala programe jocuri care nu le folosesti. Muta tot ce ai descarcat in partitia windowsului in alta partie și vezi daca mai apare acel mesaj. Poti incerca si programe de genu cc cleaner

| PainTech a răspuns:

Ai partitia C: ( persupun ) plina. Muta pozele pe stick/dvd si dezinstaleaza ce nu iti trebuie