| Emily04 a întrebat:

Imi conectez telefonul la pc prin cablul USB, selectez "Transfer Files" dar dupa nu imi apare nimic. Nici in "My Computer" nu gasesc sa imi apara ceva. Pur si simplu nu gasesc telefonul in pc. Am Windows XP Professional. Unde sa gasesc sa pot sa transfer fisiere?

Răspuns Câştigător
| TeDrqq a răspuns:

Ar fi 2 probleme, seteaza din telefon sa fie la "Stocare in masa" sau a 2-a instaleaza un driver pentru telefonul respectiv, eu mizez pe prima sigur trebuie setat la stocare in masa happy

Funda?

3 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Nici eu nu m-am descurcat
Mai nou urc fisierle in cloud si le accesez de pe tel sau pc.
Sau mai simplu cititor de carduri
Incearca sa cauti driverul pc telefonul tau la windows.

| 1791997 a răspuns:

Cauda driver usb pentru telefonul tau:
ex:download driver usb Nokia 5310 expresmuzic
big grin

| khgfdgfdgdfgfdgdfgg a răspuns:

Cand bagi usb trebuie sa intri la CONEXIUNE PC apoi dai STOCARE IN MASA sper ca te am ajutat