| AsdaEmployee a întrebat:

Imi da cineva driver pentru mg7524 plssss

3 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Fi mai explicit ce sistem ai ca sa te putem ajuta si de ce driver e vorba?

| Brizbriz a răspuns:

Wow, un productor mai de rahat nu ai gasit?
nu gasesc deloc pe google nici un driver, iar din intrebarea ta presupun ca nu merge fara driver, lucru si mai de rahat
deci, cred ca ai doua solutii:
1. te duci la un magazin care vinde mousu' ala si te rogi sa iti faca o copie la driver
2. cumperi acelasi mouse cu driver
https://www.emag.ro/......D5YVPPMBM/
37lei -20% si transport gratuit cu genius nu e sfarsitul lumii
eventual daca esti si putin nesimtit, il iei, faci o copie la driver si il dai inapoi, dar la 37lei chiar e nesimtire :P